Over Unitas

Unitas is een open jongerenvereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 30 jaar. Dit houdt in dat zowel studenten als jongeren welkom zijn om lid te worden. ‘Open’ staat voor dat we open staan voor alle mensen, activiteiten en ideeën.

De vereniging wordt volledig draaiende gehouden door haar leden. Dit wordt grotendeels gedaan door middel van commissies. Binnen de commissies en ook binnen de vereniging staan gezelligheid en ondernemen centraal. Je kan binnen Unitas allerlei verschillende dingen leren en organiseren.

Er worden wekelijks voor en door leden activiteiten georganiseerd, eens per maand is er een ledenfeest en ongeveer eens per maand wordt er ook een open feest georganiseerd. 

Unitas heeft 6 hoofdcommissies (deze zijn verantwoordelijk voor een aantal hoofdtaken binnen de vereniging) en een groot aantal overige commissies, die allemaal een functie hebben en bijdragen aan het wonder dat Unitas heet.

Gezelschappen zijn groepen mensen binnen Unitas die samen bij elkaar komen om leuke dingen te doen, puur voor de gezelligheid. 

Bestuur

NAAMFUNCTIEEMAIL
Erik van der VeldeVoorzitter Intern,
Commissaris Beveiliging
voorzitter@jvunitas.nl
beveiliging@jvunitas.nl
Calinda HudepohlSecretaris,
Commissaris Activiteiten,
Commissaris Publiciteit
Vicevoorzitter
secretaris@jvunitas.nl
ca@jvunitas.nl
publiciteit@jvunitas.nl
bestuur@jvunitas.nl
info@jvunitas.nl
Wouter FennemaCommissaris Extern,
Ledencoördinator,
Vertrouwenspersoon
extern@jvunitas.nl
lc@jvunitas.nl
vertrouwenspersoon@jvunitas.nl
Mathijs HeinemanCommissaris Bar,
Commissaris Gebouw
bar@jvunitas.nl
societeit@jvunitas.nl
Maaike van SlagmaatPenningmeester Sociëteit,
Penningmeester Activiteiten
penningmeestersocieteit@jvunitas.nl
pa@jvunitas.nl
Sven KramerPenningmeester Bar,
Penningmeester Sponsoring
penningmeesterbar@jvunitas.nl
penningmeestersponsoring@jvunitas.nl